Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Історія Ауді
Генеалогія Ауди
Коротка історична довідка
 
Символ Ауді - "Чотири кільця" - торговий знак одного із старих автомобільних виробників в Німеччині. Він символізує об'єднання чотирьох раніше незалежних автомобільних виробників: Ауді, ДКВ, Хорьх і Вандерер. Вони є корінням сучасної АУДІ АГ.
 

Хорьх

В кінці 19-го сторіччя в Германії вже існувало декілька фірм, які виробляли автомобілі. Одна з них називалася August Horch & Cie., вона була заснована 14 листопада 1899 року в Кельне. Август Хорьх був одним з інженерів - піонерів автомобільної техніки. Перш ніж стати самостійним, він, разом з іншим, протягом трьох років очолював автомобілебудування у Карла Бенца в Маннгеймі. У 1904 році Август Хорьх перемістив своє підприємство в Цвіккау і перетворив його в акціонерне товариство. Проте вже в 1909 році Август Хорьх покинув засноване ним підприємство. Надалі його діяльність розвивалася під маркою "Audi".
 

Ауді

Нова фірма Августа Хорьха, створена їм наново 16 липня 1909 року в Цвіккау, з причин конкуренції не могла більше носити його ім'я. Було вибрано позначення "audi" - латинський переклад слова "слухай!". З 25 квітня 1910 року друге підприємство, засноване Хорьхом, існувало під ім'ям Audi Automobilwerke GMBH, Цвіккау.
 
Вандерер
ВандерерДвоє механіків - Іоганн Баптист Вінклхофер і Ріхард Адольф Йенике з 1885 року володіли майстровими по ремонту велосипедів в Хемніце. Незабаром вони самі стали виготовляти популярні у той час двоколісні велосипеди, які продавалися під маркою "Wanderer". З 1896 року фірма іменувалася: Wanderer Fahrradwerke AG. У 1902 році на Wanderer був виготовлений перший мотоцикл. Ідея розширення виробництва за рахунок випуску автомобілів була запроваджена в життя в 1913 році. Двомісний легковий автомобіль малого класу під назвою "Лялечка" поклав початок традиції автомобілебудування Wanderer, що продовжується багато десятиліть.

 
ДКВ

Засноване спочатку під ім'ям Rasmussen & Ernst в Хемніце, в 1907 році підприємство було перенесене Цшопау в Рудних Горах. Спочатку воно займалося виробництвом і продажем випарних масловіддільників для паросилових установок, кузовних крил і автомобільних фар, апаратів вулканізації, а також центрифуг всіх видів. У 1916 році засновник фірми Йорген Ськафте Размуссен почав експерименти з паровим автомобілем, захистивши свої права на назву "DKW" ("Автомобілі з паровим двигуном"). " ("Автомобілі з паровим двигуном"). У 1919 році підприємство, перейменоване в Zschopauer Motorenwerke, перепрофілювалося на виробництво малих двохтактових двигунів, які з 1922 року склали базу для початку успішного виробництва мотоциклів під маркою "DKW". У 1928 році на ринку з'явився перший легковий автомобіль малого класу "DKW" .


Ауто Уніон АГ, Хемніц

Ауто Унион29 червня 1932 року за ініціативою Саксонського Державного Банку заводи Ауді, заводи Хорьх і Zschopauer Motorenwerke - ДКВ об'єдналися в Auto Union AG. Одночасно із заводами Вандерер був поміщений договір купівлі-продажу і договір оренди на придбання автомобільного підрозділу Вандерер. Місцем розміщення резиденції нового концерну став Хемніц. Auto Union AG став другим за величиною автомобільним концерном в Германії. Фірмовий знак демонстрував чотири переплетені кільця, які повинні були символізувати непорушну єдність чотирьох фірм-засновників. Були збережені позначення Ауді, ДКВ, Хорьх і Вандерер. Кожною з чотирьох компаній в межах концерну був привласнений спеціальний сегмент ринку: ДКВ - мотоцикли і автомобілі малого класу; Вандерер - автомобілі середнього класу; Ауді - автомобілі верхнього сегменту середнього класу; Хорьх - люкс-автомобілі представницького класу.


 
Ауто Уніон ГМБХ, Інгольштадт
У 1945 році, після закінчення Другої Світової війни, розташований в Радянській окупаційній зоні Auto Union AG експропріювали. Після цього провідні співробітники підприємства переїхали до Баварії, де в 1949 році в Інгольштадте було створено нове суспільство Auto Union GMBH, яке продовжило автомобільні традиції Чотирьох Кілець. Первинно це була перевірена продукція ДКВ з двохтактовими двигунами - мотоцикли, легкові автомобілі і автомобілі малої вантажопідйомності (транспортери) - яка знову випускалася під знаком чотирьох кілець. У 1965 році на ринку з'явилася нова модель компанії Auto Union, вперше після війни з чотиритактовим двигуном. Почалася нова ера і було потрібно нове найменування продукції: багате традиціями ім'я "Ауді" пережило своє відродження. Через нетривалий час останні двохтактові ДКВ-вироби зійшли з виробничого конвейєра в Інгольштадте.  Потім під маркою "Ауді" тут почали випускатися нові моделі з чотиритактовим двигуном. Проте нова ера наступила і в іншому відношенні. З 1965 року інгольштадтськоє підприємство входить в концерн Фольксваген.

 
НСУ
NSUФірма NSU була заснована в 1873 році в місті Ридлинген-на-Дунаї двома швабськими механіками Крістіаном Шмідтом і Генріхом Штоллем. Сім років через підприємство переїхало в Некарзульм. Перші 20 років підприємство випускало в'язальні машинки. У 1886 році Некарзульмськая Фабрика в'язальних машинок (Некарзульмськая Фабрика в'язальних машинок (Nekarsulmer Strickmaschinenfabrik) була розширена підрозділом по виробництву велосипедів. З цієї миті двоколісний велосипед став визначати специфіку підприємства. У 1901 році NSU почав виробництво мотоциклів, а через п'ять років - автомобілів. Проте в 1929 році випуск автомобілів був припинений, і підприємство повністю присвятило себе виробництву двоколісних велосипедів. Через три десятиліття - в 1958 році в Некарзульме знову відродилося автомобілебудування. 10 березня 1969 року відбулося злиття підприємств Auto Union GMBH, Інгольштадт і NSU Motorenwerke, Некарзульм. Некарзульм. Згідно закону, що має зворотну силу, на 1 січня було створено нове підприємство підприємство Audi NSU Auto Union AG з резиденцією в Некарзульмі.
 
АУДІ АГ
У березні 1977 року з конвейєра зійшов останній NSU, з цієї миті проводилися тільки автомобілі Ауді. Cтали висловлюватися пропозиції по зміні "незручної" назви фірми Audi NSU Auto Union AG на прийнятніше. Підприємство і його продукція повинні були мати єдину назву. І ось, в 1985 році відбулося: замість Audi NSU Auto Union AG - AUDI AG. Одночасно з перейменуванням підприємства було здійснено перенесення резиденції компанії з Некарзульма до Інгольштадту.
У обох традиційних компаніях Ауді - Auto Union GMBH і NSU GMBH, зберігаються багаті традиціями назви. Обидві компанії піклуються про розгалужену і багатогранну фірмову історію Ауді. Доступні широкій громадськості Історичні Колекції розташовуються в містах Інгольштадт і Некарзульм. В даний час планується музей Ауді в Інгольштадте, який повинен бути відкритий в 2000 році.
Сьогодні Ауді є провідним міжнародним виробником високоякісних автомобілів. Підприємство має виробництва в Германії, а також в Угорщині, Китаї і в Південній Африці. У 1998 році Ауді поставив своїм клієнтам майже 600 000 автомобілів. Оборот концерну склав 27 мільярдів Дм. Всього на концерні Ауді трудиться близько 42 000 співробітників.Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua