Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Історія Ауді
Інгольштадт 25 років тому

Інгольштадт, 06.06.02
 
25 років тому
· Ro 80 закінчує випуск продукції через 10 років
· 5-ти циліндровий двигун з уприскуванням палива
· Audi 100 Avant святкує свою прем'єру
 
За традицією Audi обертає свій погляд на три технічні віхи і найважливіші виробничі події Audi AG, які 25 років тому для моделі з чотирма кільцями мали велике значення в світовій історії автомобілебудування.

 У березні 1977 року з конвейєра зійшов останній NSU 80. Надалі проводилися тільки автомобілі Audi. Стояло також питання про те, щоб додати назві фірми Audi NSU Автосоюз АГ виразнішу форму. Підприємство і його продукція повинні були носити одне і теж ім'я. У квітні також виконується 25-річчя з моменту введення на автомобільний ринок Audi 100 другого покоління, двигун якого, за допомогою вперше створеного 100 kW 5-ти циліндрового двигуна з уприскуванням бензину, явився нововведенням в історії автомобілебудування.
 
Проте, припинення випуску NSU 80 викликало у його фанатів великий жаль. «Автомобіль 1967 року» з двотактним DKW встановив нові вимоги по стійкості на дорозі, безпеці, комфорту, а також був створений новий дизайн кузова, клиноподібні, футуристичні лінії, які по сьогоднішній день вважаються актуальними.

 Роторно-поршневий двигун, що на відміну від поршневого двигуна мав істотну меншу кількість деталей, відрізнявся зменшеною масою приводного механізму, меншим габаритом і зменшеною пусковою вібрацією, внаслідок чого капот придбав плоскішу форму, дозволивши поліпшити дизайн моделі RO 80.
 
Та все ж RO 80 незабаром ліг жертвою нафтової кризи. Вимоги суспільства про бережливе і економічне поводження з енергією сприяли припиненню випуску моделі NSU, поступившись пріоритетом розвитку економічніших автомобілів. Та все ж RO 80 через свій унікальний дизайн і нетрадиційний двигун залишив незгладимий слід в автомобільній галузі.

Audi 100 другого покоління Typ 43 представив технічне нововведення в двигуні, створивши 5-ти циліндровий двигун з уприскуванням палива. Конструктори розширили 1,6 літровий 4-х циліндровий зверху розташованим розподільним валом на єдиному блоці циліндра, створивши тим самим 5-ти циліндровий рядний двигун для легкового автомобіля. З того часу випускався виключно надійний мотор, при 2,2 літрах робочого об'єму 100kW/136 л.с., одночасно сумістивши в собі потужність і економічність.
 
У квітні 1978 г була додатково розроблена нова версія карбюратора. 5 циліндрів, турбокомпресор і 170 л.с., якими в 1978 була оснащена нова модель Audi 200, що стала базовою для подальшого розвитку Audi в спорті.

Інформація надана офіційним імпортером АУДІ АГ в Україні - "Автомобільною групою "ВІПОС". При використанні матеріалів посилання обов'язкове.
Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua