Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Історія Ауді
Повна і офіційна історія Audi AG

History of Audi AG14 листопада 1899 року Август Хорьх (1868-1951) заснував компанію A. Horch & Cie. у Еренфельдськом окрузі Колоньі.

   
History of Audi AG
Там же був розроблений перший автомобіль Хорьха, робота над яким була закінчена до початку 1901 р. У березні 1902 р. компанія перемістилася в Райхенбах в Саксонії, і була перетворена в акціонерне товариство 2 роками пізніше, що спричинило за собою подальшу зміну географічного розташування компанії. у 1904 р. компанія A. Horch & Cie. Motorwagen-Werke AG була заснована в Цвіккау.

   
History of Audi AG Перший автомобіль Хорьха виїхав на дорогу в 1901 р. Цей автомобіль мав горизонтально розташований двигун потужністю близько 4-5 кінських сил. Для погашення вібрацій коленвала був створений додатковий невеликий поршень. Це нововведення Хорьх називав "ненаголошеним" двигуном. Ще одним нововведенням було використання картера із спеціальної латуні.

   
History of Audi AG Після заснування компанії в Колоньі в 1899 р. і її подальшим переїздом в Райхенбах (Саксонія) в 1902 р., успіх автомобілів виробництва Августа Хорьха приводив до думки, що виробництво слід розширювати. За порадою своїх партнерів по бізнесу, Август Хорьх вирішив заснувати акціонерне суспільство. Були знайдені нові приміщення в Цвіккау. Виробництво автомобілів було почате в 1904 р.

   
History of Audi AG у 1906 р. був випушен 'Sulmobil' - триколісний транспорт з мотоциклетним двигуном потужністю в 3,5 кінські сили. Проте це транспорт не користувався успіхом. Що, проте, не перешкодило випустити "Перший Оригінальний автомобіль з Некарсульма" з 4-циліндровим двигуном об'ємом в 1300 кубічних сантиметрів і потужністю в 10 кінських сил, який пішов в серію в тому ж році.
   
History of Audi AG У 1904 р. Йорген Ськафте Расмуссен заснував своє власне виробництво устаткування для котельних. У 1906 р. Расмуссен придбав текстильну фабрику в Шопау, Саксонія. Виробництво там було розпочате в 1907г. У перебігу першої світової війни Йорген Ськафте Расмуссен працював на транспорті, що приводиться в дію парою (“Dampfkraftwagen”), звідки і пішла надалі назва DKW.

   
History of Audi AG У 1909 р. Август Хорьх покинув засновану ним компанію унаслідок розбіжності в поглядах з радою директорів A. Horch & Cie. Motorwagen-Werke AG. Незабаром, 16 липня 1909 р., Хорьх заснував іншу компанію в тому ж місті - Horch Automobil-Werke GMBH. Проте, після судових розглядів, Хорьх втратив право на використання в імені компанії власного прізвища. Вихід був знайдений: його прізвище в перекладі латінськія мовою звучало як AUDI. Нова назва компанії, Audiwerke GMBH, була зареєстрована 25 квітня 1910 р.

   
History of Audi AG Перший автомобіль Wanderer з 4-циліндровим двигуном потужністю в 5-12 л/с був тестований в 1912 р. У серійне виробництво автомобіль був запущений в 1913 р.
   
History of Audi AG У той час Міжнародна Австрійська Альпійська Гонка була однією з найбільш відомих гонок. Август Хорьх взяв участь в цій гонці вперше в 1911 р. і відразу ж зайняв перше місце. Це спонукало його створити команду AUDI і виставити її на чемпіонат в 1912-1914 рр. Всі ці роки команда AUDI вигравала перше місце. Кубок Альпійських Гонок був вручений команді AUDI 27 червня 1914 р.
   
History of Audi AG Праворульне управління пішло з часів коней і упряжок, коли візники сиділи справа по ходу руху. У вересні 1921 року компанія Audi стала першим німецьким автовиробником, яка запустила у виробництво автомобіль з лівим розташуванням рулюючи - Audi Type K. До кінця 20-х гг автомобілі з лівим розташуванням керма завоювали повсюдне визнання, як такі, які забезпечують велику обзорность з місця водія, і що дозволяють управляти автомобілем безпечніше.
   
У 1922 компанія Zschopauer Motorenwerke почала виробництво мотоциклів власної розробки. Ці легкі мотоцикли мали 2-циліндрові двигуни потужністю 2,25 л/с, але володіли видатними на той час спортивними характеристиками. Перемога в гонці Berlin Avus в 1922 р., і потрійну перемогу команди DKW в німецькій автогонці ADAC в тому ж році, примусили людей робити висновки. Перший мотоцикл DKW був названий "Reichsfahrt". У наступні 6 років за компанією Zschopauer Motorenwerke/DKW закріпилося звання одного з самих большх в світі виробників мотоциклів.
   
History of Audi AG У 1926 р. компанія Horchwerke AG презентувала миру Horch 303 Berlin. Це був перший в Германії 8-циліндровий автомобіль, який пішов в серійне виробництво. Двигун, сконструйований Полом Даймлером, мав об'єм в 3132 кубічних сантиметра і розвивав потужність в 60 л/с.

   
History of Audi AG 1928 р. Початок виробництва автомобілів DKW.
Нарешті Расмуссен дістав доступ до могутнього двигуна для автомобіля DKW (600 кубічних сантиметрів і 15 л/с) у формі 2-циліндрового мотоциклетного двигуна (1927). Автомобіль мав задньопривідну компоновку. Він проводився в берлінському окрузі Шпандау, починаючи з 1928 р.


Джерело: http://www.audi.com

Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua