Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Клуб любителів Ауді
Правила форумів

 

Модератори форумів:

            Павло Тімченко

на bitman.73[AT]gmail.com


            Віталій Тімченко

vitalytimchenko[AT]gmail.comI. Загальні положення

II. Правила хорошого тону у форумах

III. Заборони та обмеження

IV. Додаткові правила форуму «Купівля-продаж».

V. Реклама та комерційна діяльність.

VI. Модератори та адміністрація.

 

I. Загальні положення:

Правило №1: Більше трьох попереджень - автоматичний бан. Термін бана визначає  модератор на свій розсуд в залежності від ситуації.

Адміністрація залишає за собою право використовувати будь-які штрафні санкції до учасників форумів, у яких незаповнений профайл, у випадку виникнення будь-якої підозри на порушення правил. Профайл вважається заповненим у разі наявності такої інформації: ім’я, мейл.

Будь-яке порушення правил форуму карається попередження, або баном, на розсуд модератора, в залежності від ситуації.

1. Конференції є постмодеруємі.

2. Всі повідомлення є особистою думкою їх авторів. Адміністрація проекту не несе відповідальності за їх зміст.

3. При написанні повідомлень керуйтеся, в першу чергу, здоровим глуздом.

4. Модератор, за узгодженням з адміністрацією, може вносити зміни і доповнення в Правила даного форуму. В цьому випадку зміни і доповнення вступають в силу з моменту публікації.

5. У форумі, як правило, використовуються українська, російська, англійська мови. При відповіді на лист рекомендується відповідати на тій же мові, на якій було написано оригінальний лист. Відповідати на іншій мові рекомендується тільки у разі, коли Ви абсолютно упевнені, що автор листа знає цю мову і його комп'ютер оснащений необхідними драйверами.

6. Дані правила не є остаточними і можуть бути змінені без попереднього узгодження.

7. Дані правила є обов'язковими до виконання з моменту публікації на форумах проекту www.audi.org.ua.

 

II. Правила хорошого тону у форумах

1. Вітаються рекомендації, де і що придбати-відремонтувати, обмін досвідом і поради новачкам.

2. Вітається залучення нових, технічно грамотних і не дуже, учасників у форум.

3. Дуже вітається бажання допомогти "ближньому своєму". Учасники форуму повинні пам'ятати, що ніхто не застрахований від невдач, і відношення у форумі до їх проблем буде адекватно їх відношенню до проблем інших. Іншими словами, не вважається негожим "зайвий раз" заглянути в документацію або "упірнути" під власний автомобіль, щоб допомогти іншому учасникові форуму.

4. Вельми вітається підтримка клубних традицій, таких як: «Фа-Фа», «Бі-бі» і т.д.

5. Допускається обговорення місцевих проблем учасників форуму: адреси магазинів, розборок, і сервісів в будь-яких регіонах, доступних для даного форуму.

6. Вказуйте в полі повідомлення «Тема» дійсну тему листа. Проглядання форуму по рядках «Тема» - достатньо поширена практика.

7. Використовуйте в темі Вашого листа символи «+» і «-», що свідчать про те, що Ваш лист, відповідно, має текст всередині або не має.

8. Якщо ваша відповідь дуже коротка і може поміститися в тему - поміщайте його в поле теми і ставте значок "-". Відповідно, не варто писати довге речення у поле теми, це веде до незручності читання форуму.

9. Письменність. Всі можуть припускатися помилок, проте наявність у Ваших повідомленнях великої кількості орфографічних помилок можна тлумачити, як неповага до учасників форуму. Дане обмеження не розповсюджується на специфічний «сленг», традиційний для «Аудієнції».  Подібна неповага може привести до попередження.

10. По можливості користуйтеся режимом перегляду "дерево". Для користувачів "потоку" при відповіді на чиєсь повідомлення, давайте однозначно зрозуміти кому і на яке повідомлення дана відповідь, бажано це робити в темі повідомлення.

11. Не вставляйте зображення великого розміру (тим паче, багато зображень)  в основну тему - користуйтеся посиланнями. Не у всіх читачів форуму безлімітний інтернет.

12. При користуванні спеціальними форумами, наприклад Ремзона, в темі повідомлення, по можливості, указуйте вузол або систему, про яку піде мова. В тексті оголошення вказуйте точну модель вашого автомобіля. Це потрібно для полегшення пошуку, та надання вам більш точних рекомендацій. Приклад правильної теми в форумі «Ремзона»: «Не включається 1 передача на А100,2.6, МКПП»

13. Не використовуйте в назві своєї теми більше ОДНІЄЇ ЗАГОЛОВНОЇ ЛІТЕРИ на кожне слово. Поважайте своїх співбесідників, у них може скластися думка, що Ви на них кричите.

14. Якщо Ви тут недавно, не спокушайтеся тоном деяких дискусій. Багато людей давно знайомі і можуть дозволити собі такий тон по відношенню один до одного.

15. Перш ніж розміщувати у форумі жарт, який здається Вам вдалим і новим, проглянете архіви форуму, можливо його вже не раз розміщували до Вас.

16. Якщо Ви визнали якесь повідомлення образливим для Вас або таким, що принижує Вашу гідність, поступіть в такому порядку:

· проігноруйте таке повідомлення

· відповідайте авторові приватним листом

· зверніться приватним листом до модератора.

У разі невідповідності вимогам правил хорошого тону тему може бути видалено. Повторне розміщення теми з недотриманням вимог буде розцінено як неповагу до модераторів. Як наслідок – бан на тиждень.

 

III. Заборони та обмеження

Забороняється:

1. обговорення у форумі дій модератора

2. образа інших учасників форуму

3. Не допускається використання грубих і нецензурних виразів.

4. Посилка повідомлень, що містять свідомо помилкову інформацію, наклеп, образи, грубі вирази - вважається порушенням правил форуму. (Визначається модератором або адресатом.)

5. використання підписів довжиною більше 3 рядків

6. використання в імені ("нік-нейму") адрес веб-сайтів і сторінок, грубі і нецензурні вирази, а також більше ЗАГОЛОВНИХ букв в довгих "ніках" (більше 5-ти літер).

7. використання два або декілька нік-неймів з метою введення учасників форумів в оману. В такому випадку ніки-клони буде видалено, основний нік – бан на 1 місяць.

8. використання нік-нейму, схожого на існуючий, що може призвести до плутаниці серед інших  учасників форумів.

9. написання однакових тем в один чи декілька форумів, або штучне "підняття" існуючих (таке підняття дозволяється не частіше одного разу на тиждень).

10. розміщення текстів та фотографій, що можуть трактуватись як надмірно жорстокі.

11. розміщення порнографії

12. Неввічливе ставлення до учасників форумів, перехід на особистості заборонені та караються попередженням. За повторне порушення – бан на 2 тижні.

13. Спроба розпалити міжнаціональний конфлікт – бан на тиждень без попередження. При повторній спробі – бан на 3 місяці.

14. Забороняється обговорення всього, що іде врозріз з законодавством України. Карається попередженням.

15. Забороняється створення тем, або розміщення лінків на сайти, що містять прохання про матеріальну допомогу. Карається попередженням або баном на тиждень. Подібні теми можна створювати тільки за умови погодження з адміністрацією сайта, та тільки у випадку впевненості у 100% достовірності розміщеної інформації.

16. Заборонено виносити будь-яку інформацію з закритих форумів у загальні. Карається попередженнями (від 1 до 3х), або баном на тиждень.

17. Заборонено розміщення лінків на ваш сайт, якщо в темі ви не розмістили мінімум 50% інформації по лінку (включая фото). У випадку порушення – попередження та видалення посту.

18. Заборонено використовувати матерні та нецензурні слова в заголовках тем. Такий контент буде видалено. Штраф – попередження. Це правило не розповсюджується на закриті форуми.

19. За СПАМ в приват, а також при відправці однакових або схожих постів двом та більшій кількості учасникоів – бан на тиждень, без попереджень.

20. Заборонено розміщувати анти-рекламу, або звинувачувати людей без наявності надійних доказів їх вини. Надійним доказом вини може вважатися рішення суду. Карається 2ма попередженнями. Антиреклама такого рода видаляється завжди, якщо її розмістив учасник с кількість повідомлень меньше 200. В інших випадках на розсуд модератора.


Забороняється створення нових тем:

21. У форумах, не відповідних тематиці повідомлення. Якщо Ви не упевнені, в яку конференцію слід відправити повідомлення, пишіть у форум "Аудієнція".

Теми, не відповідні тематиці форуму, переносяться в інший форум або видаляються.

У разі систематичного порушення рубрикації (більше 2 раз від одного учасника), такий учасник карається попередженням.

22. Відразу в декількох форумах одночасно.

23. Що мають в назві прикраси типу "==-- Моя тема --==".

24. Звернених до конкретних учасників конференції для обговорення особистих двосторонніх питань. Для особистого спілкування використовуйте інші комунікаційні засоби.

25. Що містять комерційні рекламні оголошення, без узгодження з адміністрацією. Це не стосується приватних оголошень купівлі-продажу авто і різних запчастин.

26. Не допускається розміщення повідомлення що не несе корисної інформації у всіх форумах, окрім «Аудієнції». Економте чужий час і гроші. Особливо цей пункт розповсюджується на розділи Ремонт, Купівля і Продаж. Визначення корисності інформації повідомлення, цілком і повністю, покладається на Модератора.

 Забороняється приміщення повідомлень, що містять заклики до порушення чинного законодавства, вислови расистського характеру, розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

 

IV. Додаткові правила форуму «Купівля-продаж».

1. Всі комерційні теми розміщуються тільки після погодження з адміністрацією. Такі теми розміщуються через платні оголошення та позначаються значком " [ $ ] ". Для отримання дозволу напишіть листа з темою «Комерційна реклама» на адресу info[цобака]audi.org.ua

2. Комерційні теми, що були розміщені без узгодження, будуть видалятися. Штраф – бан без попередження.

3. Під комерційними темами слід розуміти наступне: реклама товарів та послуг, що пропонуються компаніями або приватними особами, направлені на організацію масового продажу, та отримання прибутку. Погодження не потребується у випадку, якщо одноклубники пропонують до продажу/купівлі/обміну предмети в обмеженій кількості, власником (!) яких вони є.

4. В форумах діє виключно презумпція винуватості. Це значить, що не модератор буде доводити вашу вину, а навпаки, вам потрібно буде доводити свою невинність у випадку будь-яких підозр модератора. В такій ситуації модератор може видалити вашу тему без будь-яких пояснень, покаравши вас будь-якою кількістю порушень, або баном.

5. слід в темі зазначати мету вашого топіку. Наприклад:  "Куплю/продам/обміняю і т.і." та коротка інформація наступного характеру:
а) ціна б) регіон в) пробіг г) ВІН-код д) контакти ж) фото

Приклад правильної теми в форумі «Купівля-продаж»:


«Продам А6 2002 р.в., 2,4, Київ, 20000 у.о»

Не допускається приховування ціни на кшталт «ціна договірна, ціна в приват» і т.і.


Теми, що не містять необхідної інформації, видаляються без попереджання. Караються попередженням.

6. Флуд в даному розділі не вітається та карається попередженням. До флуду відноситься таке: «дуже дорого», «були б гроші – взяв би», « я таке продав набагато дешевле», та інші подібні беззмістовні тексти.

7. Якщо ви не знайшли свою тему (було видалено, переміщено, приховано), то не треба створювати її повторно. Клонування тем карається попередженням.

8. У форумі не допускаються посилання на інші ресурсу з продажу, вся інформація повинна бути розміщена на форумі.

9.  Ціна на форумі має бути адекватною до ринкової. Оголошення типу «Ауді за 100 грн» буде видалятись одночасно з попередженням.

10. Продаж нових автомобілів або запчастин розцінюється як комерційна діяльність та може бути розміщено через платні оголошення.  Новим вважаться автомобіль з пробігом до 1000 км.

11. В одній темі дозволено продавати тільки один новий автомобіль (для комерційних оголошень).

12. Розборка будь-якого автомобіля вважається комерцією.

13. Заборонено додавати свою інформацію про продаж будь-чого до чужих тем. Карається 2-ма попередженнями.

14. Заборонено розміщувати загальні теми без конкретики (наприклад: багато запчастин. Телефонуйте за номером …»). В оголошенні обов’язково повинно бути детально вказано, що ви продаєте, в якому стані, ціна та фото(!). Без цієї інформації вас буде покарано попередження, та пост буде видалено.

15. Пам’ятайте, модератори такі ж люди як і ви, у них є основна робота, сімя, діти, тому поважайте їх працю та час, який вони витрачають на те, щоб вам було зручно спілкуватись на цьому ресурсі. Використовуйте кнопку «Інформувати модератора», якщо ви помітили явне порушення правил. Дякуємо!

 

V. Реклама та комерційна діяльність. Додаток.

1. Все оголошення на форумах (будь-яких) комерційного характеру оплачуються. Питання з розміщення реклами задавайте на адресу info[цобака]audi.org.ua

2. Інформація в підписах, що може бути розцінено як комерційна, заборонена. Карається усним попередженням, у разі повторного – офіційним попередженням та баном.

3. Заборонена реклама будь-яких конкуруючих інтернет-ресурсів, або ресурсів схожої тематики, в будь-якому вигляді без погодження з адміністрацією. Карається попередженням.

4. Категорична заборонена реклама будь-чого, особливо веб-сайтів у підписах. Карається попередження, у разі повторного порушення – баном.

 

VІ. Модератори та адміністрація.

1. Наведенням порядку на форумах займається модератор. Модератор завжди правий!

Модератор має право трактувати правила форума на свій розсуд, та виправляти/видаляти будь-які теми на форумах, робити попередження, робити бани, закривати доступ по IP-адресах. Модератор може на свій розсуд попередити про загрозу бана учасника форуму.

2. Обговорення будь-яких аспектів функціональної діяльності модератора заборонено та карається попередженням. Якщо попередження недостатньо – бан на термін,  що модератор визначає самостійно.

3. Прояв неповаги до модератора в будь-якому вигляді (стеб, сарказм, дурні жарти і т.і.) – бан на тиждень без попередження. При повторній спробі – на місяць.

4. За те, що ви не читали правила форумів або за їх ігнорування – окреме попередження.

5. За спробу обману власників сайту або модераторів – бан на 3 місяці без попередження.

6. Поважайте роботу модератора!!! Модератор має повне право не пояснювати вам причини попередження/бану. Тому шо не має на це ні часу, ні бажання. Без причин на цьому сайті ніхто не баниться. Якщо ви отримали попередження/бан – ви це заслужили. В інший раз будете більш уважними.

7. Будь-які повторні порушення можуть бути розцінені як цинічна неповага до модераторів, та карається баном на 1-12 місяців.

8. Неадекватна поведінка карається постійним баном.

9. У разі відключення користувача від конференції адміністрація залишає за собою право повідомити інтернет-провайдера, що надав користувачеві доступ в інтернет, про неадекватну поведінку користувача і наполягати на перманентному блокуванні доступу на Сайт.

10. Пам’ятайте, модератори такі ж люди як і ви, у них є основна робота, сімя, діти, тому поважайте їх працю та час, який вони витрачають на те, щоб вам було зручно спілкуватись на цьому ресурсі. Використовуйте кнопку «Інформувати модератора», якщо ви помітили явне порушення правил. Дякуємо!

******************************************

Роль Модератора можуть брати на себе власники ресурсу www.audi.org.ua, якщо це буде необхідно.

Дані правила не є остаточними і можуть бути змінені без попереднього узгодження.

Дані правила є обов'язковими до виконання з моменту публікації на всіх форумах проекту www.audi.org.ua.

Бажаємо вам цікавого спілкування на форумах сайту!
Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua