Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Технології Ауді
MMI - мультимедіа інтерфейс
Нова концепція управління автомобілем. За допомогою MMI можна користуватися всіма засобами масової інформації і розважальними програмами на радіо- і аудіоприладах, телевізором з цифровим відеодиском, а також автомобільним телефоном, навігаційною системою і Інтернетом.  

При цьому всі основні функції виконуються прямим натисненням клавіші. Вибір здійснюється за допомогою поворотного вимикача і кнопок навколо нього. Інформація подається на моніторі над пультом управління, який оптимально знаходиться у полі зору водія. На рульовому колесі знаходяться інтегровані клавіші для експлуатації магнітоли і телефону.
 
На цьому електронні інновації і комфорт управління не закінчуються. Ауді нового покоління (зокрема Avantissimo) оснащуються системою ідентифікації водія. Водій з правом доступу визначається автоматично за допомогою сигналу, запалення, що подається ключем. Старт двигуна також можливий лише після ідентифікації водія.  

Крім того, водій ідентифікується скануючим механізмом, перевіряючим відбитки пальців водія. Якщо система "пізнала" свого водія, автоматично встановлюються всі позиції, вибрані під час останньої експлуатації автомобіля, тобто режим сидіння, кліматичної установки і конфігурація MMI.Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua