Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Технології Ауді
Low Range - багаторівневий передавальний механізм
Low Range - багаторівневий передавальний механізм який збільшує загальне передавальне відношення до чинника 1,54, тим самим значно знижуючи передачу (знижується швидкість, але зростає тяга).  

Low Range можна включати під час руху з швидкістю до 30 км/ч натисненням кнопки; перемикання можна проводити тільки при віджатому зчепленні. Якщо водій прискорюється понад 50 км/ч, звучить попереджувальний сигнал, а при 70 км/ч в режимі зниженої передачі спрацьовує обмежувач швидкості. Повернення в нормальне положення відбувається таким самим простим способом як і включення.   Найлегше проілюструвати його дію, якщо порівняти швидкості руху на першій передачі з включеним і відключеним Low Range при 1000 об/мин: 7,6 км/ч без додаткового передавального механізму і 4,9 км/ч з включеним Low Range.
 
Ця додаткова опція дозволяє водієві дуже точно дозувати максимальний момент, що крутить, на низькій швидкості. Це забезпечує необхідну тягову силу на нерівній і слизькій поверхні, а так само при екстремальному вугіллі нахилу. Low Range допомагає при маневрах на похилій поверхні, збільшує дію гальмування двигуном і дозволяє рухатися доцільно ситуації. 

Так само Low Ranger полегшує буксирування важкого вантажу, на причепі allroad quattro може тягнути за собою до 2,3 тонни.Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua