Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Технології Ауді
ESP - електронна програма стабілізації
ESP - електронна програма стабілізації (Electronic Stability Programm) - або, як її зазвичай називають, система стабілізації руху.  

Спрацьовує ESP в небезпечних ситуаціях, коли можлива або вже відбулася втрата керованості автомобілем. Шляхом пригальмовування окремих коліс система стабілізує рух. Вона вступає в роботу, коли, наприклад, із-за великої швидкості при проходженні правого повороту передні колеса зносить із заданої траєкторії у напрямі дії сил інерції, тобто по радіусу більшому, ніж радіус повороту. ESP в цьому випадку пригальмовує заднє колесо, що йде по внутрішньому радіусу повороту, додаючи автомобілю велику обертальність і направляючи його в поворот. Одночасно з пригальмовуванням коліс ESP знижує обороти двигуна. Якщо при проходженні повороту відбувається занесення задньої частини автомобіля, ESP активізує гальмо лівого переднього колеса, що йде по зовнішньому радіусу повороту. Таким чином, з'являється момент противаги, що виключає бічне занесення.

Коли ковзають всі чотири колеса, ESP самостійно вирішує, гальмівні механізми яких коліс повинні вступити в роботу. Час реакції ESP - 20 мілісекунд. Працює система на будь-яких швидкостях і в будь-яких режимах руху.   Дана система поки є найбільш ефективною системою безпеки. Вона здатна компенсувати помилки водія, нейтралізуючи і виключаючи занесення, коли контроль над автомобілем вже втрачений.   Безумовно, ESP високоефективна система. Проте, насправді її можливості обмежені. Причиною цього є закони фізики, змінити які електроніка не в силах. Тому якщо радіус повороту дуже малий або швидкість в повороті перевищує розумні межі, навіть сама здійснена програма стабілізації руху тут не допоможе. ESP вже пройшла "випробування" в автомобілях високого класу і почата її установка в автомобілі різних класів - від вищого А8 до А2.Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua