Наша марка
Вхід
Логін:

Пароль:Партнери
ФотоПродаж
16.01.2024. VW Golf 7 2.0tdi m/t universal, Київ,

16900
Пiдписка
Введiть Ваш Е-Mail:
Пiдписатись
Вiдмовитись
2 + 2 =
Реклама
Дитячі Будинки України
Технології Ауді
Tiptronic - автоматична коробка передач
Tiptronic - "інтелектуальная" автоматична коробка передач, яка надає Вам вибір між зручним автоматичним і активним ручним перемиканням передач.   Система tiptronic володіє п'ятьма ступенями передач і працює особливо м'яко і без ривків. У автоматичному режимі коробка працює як звичайний автомат з додатковим пристроєм DSP . У режимі ручного перемикання важіль переводиться в сектор із знаками + - після цього достатньо короткочасно доторкнутися до важеля управління убік + або - щоб, відповідно, підвищити або знизити передачу: таким чином, Ви перемикаєте передачі зручно і ефективно без використання зчеплення і втрати тягової сили. Для більшої зручності перемикач передач + - може бути розміщений на спицях рульового колеса у вигляді кнопок, що дозволяє перемикати передачі рухом пальця, не знімаючи рук з керма.
 
Новинка: tiptronic із спортивною програмою Всі quattro-версії А6, також як і передньопривідною варіант 2.5 V6 TDI на 132 кв з травня 2001 року продаються з п'ятиступінчастим tiptronic. Новинка, полягає в додатковій спортивній програмі перемикання. Водій, таким чином, виграє від збільшеного тягового зусилля і може повніше використовувати всю активність агрегату, досягаючи високого діапазону частоти обертання.   Ще одна новинка А6: тепер вибравши колесо рульового управління з функцією tiptronic, водій може міняти автоматичний режим на ручній одним натисненням клавіші; тобто при перемиканні рука водія залишається на рульовому колесі і не стосується важеля перемикання швидкостей. Це дає можливість водієві при обгоні відразу перемкнутися з вищих швидкостей на нижчі. І якщо далі він не перемикає швидкості уручну, то електроніка автоматично повертає коробку передач в режим D.
 
Це нововведення в управлінні може комбінуватися як з безступінчатою автоматичною коробкою передач multitronic, так і з традиційними ступінчастими автоматами.Інші статті цього розділу:

Як стати Партнером Клубу Ауді Карта проїзду на місце зустрічі Клубу
Правові аспекти Краткий справочник флэймогона
Конфіденційність Правила форумів
Коди кнопок
historical images
Контакти: info@audi.org.ua

Розроблено Webtime

Дизайн: kondrat.com.ua